Künyemiz

İmtiyaz Sahibi / Grantee
24 Medya Adına
Murat ÖZTÜRK
info@elazighaber23.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Nurcan ÖZTÜRK
nurcan@elazighaber23.com

Editörler / Editors
Kemal ÜNAL
haber@elazighaber23.com

Gece Editörü / Night Editor
Sena ÖZTÜRK
gece@elazighaber23.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Av.Kemal ÇELEBİ
hukuk@elazighaber23.com

Mali Müşavir / Financial Advisor

mali@elazighaber23.com

Reklam / Advertise
Murat ÖZTÜRK
reklam@elazighaber23.com

Yönetim Ofisi / Managament Office
Adres: Gazi Cad. No: 103

Telefon / Phone
+ 90 850 365 23 45

Elektronik Posta / E-mail Address
info@elazighaber23.com

Yazılım / Web Software
Medya İnternet
www.medyainternet.com

Hosting Yer Sağlayıcı / Web Hosting Provider
Medya İnternet Telekom
www.mitelekom.com
destek@medyainternet.com

Sitemizdeki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom