Gündem

ELİYGAD'dan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı ELİYGAD'dan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı
ELİYGAD Basın Özgürlüğü Günü Nedeniyle Mesaj Yayınladı ELİYGAD Basın Özgürlüğü Günü Nedeniyle Mesaj Yayınladı
Elazığ Atatürk İlkokulundan 23 Nisan Etkinliği Elazığ Atatürk İlkokulundan 23 Nisan Etkinliği
Başkan Bulut'tan Mehmet Akif Ersoy Yılı Açıklaması Başkan Bulut'tan Mehmet Akif Ersoy Yılı Açıklaması
CHP'li Heyet Maden İlçesi İle Alakalı Rapor Hazırladı CHP'li Heyet Maden İlçesi İle Alakalı Rapor Hazırladı
Taha Yusuf Sarıgül'den Dikkat Çeken Analiz Taha Yusuf Sarıgül'den Dikkat Çeken Analiz
TEÇ – SEN Deprem Tazminatının Süresinin Uzatılması Talebinde Bulundu TEÇ – SEN Deprem Tazminatının Süresinin Uzatılması Talebinde Bulundu
Başkan Akturan , Halkın İradesi Üstünde Başka Bir Güç Yoktur Başkan Akturan , Halkın İradesi Üstünde Başka Bir Güç Yoktur
Gündem Haberleri

Bingöl'de Deprem, Elazığ'da da Hissedildi

Bingöl’de meydana gelen deprem Elazığ’da da hissedildi.

ELİYGAD'dan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı

Elazığ İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği (ELİYGAD) Başkanı Muhammet Baygeldi, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

Gazetecilerden Ak Parti İl Başkan Yardımcısına Sert Tepki

Elazığ İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği (ELİYGAD) Başkanı Muhammet Baygeldi, Elazığ'ın sorunlarının çözümü için canla, başla çalışan gazetecilere 'işinizi ya adam gibi yapın yada bu şehirden gidin' deme cüretini gösteren AK Parti İl Başkan Yardımcısı Kemal Tan'ın, sarfettiği sözlerden dolayı özür dilemesini istedi.

Elazığ'ın AFET Bölgesi İlan Edilmeyişi Yine Gündemde !

Rize'de sele maruz kalan alanların afet bölgesi ilan edilecek olması doğru bir karar olarak değerlendirilse de 24 Ocak 2020 tarihinde yaşanan depremde büyük bir yıkıma uğrayan Elazığ'ın afet bölgesi ilan edilmemesi tartışmalara ve tepkilere neden oldu.

Elazığ'da Kurban Satış ve Kesim Alanı Hazır

Elazığ Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram yaşamalarına katkı sağlamak amacıyla hazırlıklarını tamamladı.

ELİYGAD'dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Elazığ İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği (ELİYGAD) Başkanı Muhammet Baygeldi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

ELİYGAD Yönetiminden Vali Yırık'a Ziyaret

Kısa bir süre önce oluşumunu tamamlayarak hizmetlerine resmi olarak başlayan Elazığ İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği (ELİYGAD) Yönetim Kurulu, Elazığ Valisi Erkaya Yırık'ı makamında ziyaret etti.

Elazığ’da Acemi Erler Yemin Etti

Elazığ'da vatani görevini yapan acemi erler, düzenlenen törenle yemin etti.

Hani 5. Noter Açılacaktı?

Elazığ'da mevcut noterlerin hizmet binalarında oluşan kalabalıklar hem sağlık tehdidi oluşturuyor hem de iş yoğunluğu nedeniyle vatandaşlar işlemlerini tamamlayamadan geri dönmek zorunda kalıyor.

Elazığ'da Milli Emlak Ne Yapmaya Çalışıyor?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının, hazineye ait tarım arazilerinin çiftçilere kiraya verilmesine yönelik yaptığı düzenlemeden faydalanmak isteyen üreticiler, ilgili mevzuat kurallarına uygun hareket etmelerine rağmen bir türlü arazi kiralayamamanın sıkıntısını ve hayal kırıklığı yaşıyor.

Yeni Normalleşme 1 Haziran'da Başlıyor

Başkan Erdoğan, yeni normalleşme döneminin detaylarını açıkladı. İşte sokağa çıkma kısıtlaması, yeme içme yerleri, nikah törenleri ve spor tesislerine ilişkin alınan tüm kararlar haberimizde.

Kısıtlamalardan Hangileri Kaldırılacak, İşte Cevabı !

Cumhurbaşkanı Erdoğan Liderliğinde toplanacak olan bakanlar kurulunda kısıtlamaların hangileri kaldırılacak bunun cevabını İngiliz haber ajansı Reuters'a konuşan üst düzey Türk yetkili açıkladı.

ELİYGAD Basın Özgürlüğü Günü Nedeniyle Mesaj Yayınladı

Başkan Baygeldi, yaptığı açıklamada  görevini meslek etiğine uygun ve ilkeli şekilde yapan basın mensuplarının gününü kutladı.

Elazığ Atatürk İlkokulundan 23 Nisan Etkinliği

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Atatürk İlkokulunda çeşitli etkinlik ve projeler ile kutlandı.

Elazığ İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği kuruldu

Kentte internet medyasında etkili olan isimler bir araya gelerek Elazığ İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği’ni kurdu.

Başkan Bulut'tan Mehmet Akif Ersoy Yılı Açıklaması

Elazığ Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası 12 Mart İstiklal Marşımızın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy yılı nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

CHP'li Heyet Maden İlçesi İle Alakalı Rapor Hazırladı

Cumhuriyet Halk Partili 30 milletvekilinden oluşan Elazığ Heyetinin 7- 8 Ocak 2021 tarihlerinde gerçekleştirdiği Elazığ ziyaretinde İzmir Milletvekili Prof. Dr. Kamil Okyay SINDIR, İstanbul Milletvekili Gökan ZEYBEK, Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin ve İzmir Milletvekili Sevda Erdan KILIÇ’tan oluşan milletvekili grubu da Maden İlçesindeki ‘’Doğal Olmayan Heyelan’’ bölgesinde incelemelerde bulunmuştu.

Taha Yusuf Sarıgül'den Dikkat Çeken Analiz

Elazığ Hakimiyet Gazetesi köşe yazarlarından Sosyolog -Yazar Taha Yusuf Sarıgül'ün son köşe yazısında çarpıcı analiz.

TEÇ – SEN Deprem Tazminatının Süresinin Uzatılması Talebinde Bulundu

TEÇ-SEN Elazığ’da 24 Ocak’ta meydana gelen 6,8 büyüklüğünde ki deprem sonrası kamu çalışanlarına ödenen deprem tazminatının ödemesinin yeniden 6 ay uzatılması için başvuruda bulundu.

Toplam 292 haber.